Po trzech latach nieobecności powraca na scenę muzyczną z nowym projektem. Jest już dostępny pierwszy singiel zapowiadający płytę “On”

Share on facebook
Share on twitter
18
Udostępnień
145
Wyświetleń

Na trzy lata zniknął ze świata muzycznego by powrócić z nowymi pomysłami i świeżym umysłem. O kim mowa?

Bartek Soyan to młody i energiczny chłopak z Śląska, który próbuje swoich sił w świecie muzyki Disco. Poprzez muzykę stara się przekazać słuchaczom jak najwięcej pozytywnej energii. Na scenie zadebiutował utworem “Możesz być kim tylko chcesz”, który okazał się hitem internetowych stacji. Jednak nagle o nim ucichło jak pisze w jednym z wywiadów “musiałem zrobić sobie dłuższą przerwę od muzyki i świata show biznesu tylko dlatego aby nawiązać nowe współprace i stworzyć  nowy projekt który mam nadzieję że będzie wielkim sukcesem ..

Po trzech latach powraca na rynek z nowym singlem “Where is Fear” w polskim tłumaczeniu “Gdzie jest Strach”. Utwór opowiadać będzie o nieudanym związku lecz pomimo wielu problemów nie warto się poddawać. Będzie to pierwszy singiel zapowiadający tegoroczną płytę pt.”ON” której premiera przypadnie na Jesień 2020 roku. Pomimo, iż pierwszy utwór nie jest w klimacie disco polo Bartek zapowiedział, że reszta płyty będzie już tylko muzyką taneczną. Trzymamy za niego kciuki i czekamy na więcej.

Zobacz również W ramach akcji #zostań w domu wokalistka disco polo poprowadzi zajęcia aerobiku

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *