Połączenie lat 50 i 60 ze współczesnym brzmieniem to przepis na sukces zdolnego wokalisty pochodzącego z Kalisza. Czy swoją twórczością podbije rynek disco polo?

Share on facebook
Share on twitter
124
Udostępnień
449
Wyświetleń

Na swoim koncie ma już kilka muzycznych hitów i nie przestaje tworzyć muzyka to jego życie.

Ben Vito a prywatnie Marcin Goździewicz to pochodzący z Kalisza wokalista disco polo. Z muzyką związany jest już ponad 20 lat co widać i słychać w Jego utworach. Na swoim koncie ma już 6 autorskich piosenek m.in “Szalona żona”, “Błękitne Oczy”czy “Dziewczyna jak marzenie”, a to jeszcze nie koniec.

Swoją przygodę z muzyką zaczął tak jak większość wokalistów grywając na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych. Jednak jak to bywa w życiu muzyka czegoś mu brakowało. Głowa była pełna własnych pomysłów, a marzenie o stworzeniu własnego projektu wciąż kiełkowało. Tak właśnie w 2019 roku na scenę muzyczną wkroczył Ben Vito. Inspiracją do powstania właśnie takiego pseudonimu artystycznego były dzieci wokalisty. Marcin zapożyczył sobie pierwsze sylaby imion swoich synów Bernarda, Wiktora i Tomasza tak powstała nazwa zespołu.

Pierwszym debiutanckim singlem wokalisty był utwór “Szalona żona” do którego Marcin sam napisał tekst i muzykę. I tak z miesiąca na miesiąc Ben Vito zalewał nas kolejnymi piosenkami. Jego produkcję różnią się od tych, które słyszymy na co dzień. Jego utwory to połączenie lat 56 i 60-tych z nowym lekkim i melodyjnym brzmieniem. Co ważne teledyski powstałe do każdej piosenki są niczym nostalgiczny wehikuł czasu, który przenosi nas o przynajmniej 50 lat wstecz. Świetnie dobrana scenografia, stroje i rewelacyjne tancerki oddają klimat lat ubiegłych.

Jak widać kariera Ben Vito wciąż się rozwija. Jego ostatni utwór “Błękitne Oczy” w ciągu trzech miesięcy osiągnął już prawie 30 tyś wyświetleń w serwisie YouTube. To jak na początkującego wokalistę disco polo niebywały sukces. Wszystko wskazuje na to, że Jego twórczość bardzo dobrze przyjmuje się się wśród odbiorców i znajduję swoich fanów. Co ważne kilka dni temu w ręce Marcina trafiła Jego pierwsza płyta na, której są wszystkie dotychczasowe utwory Ben Vito. To kolejny sukces i z pewnością nie ostatni.

Zobacz również https://discoportal.pl/kolejna-zla-wiadomosc-dla-fanow-muzyki-disco-polo-niestety-kolejna-wielka-impreza-nie-odbedzie-sie-w-planowanym-terminie/

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *