Poleją się łzy !!! Wokalista jednego z zespołów disco polo rezygnuje z kawalerskiego życia

Share on facebook
Share on twitter
0
Udostępnień
816
Wyświetleń

Już za dwa tygodnie powie swojej ukochanej sakramentalne “Tak” !!!

Artur Paduch jest jednym z założycieli i wokalistów w zespole Exclusiv Boys. Wspólnie z Patrykiem Sychowiczem od 2010 roku działają w branży muzycznej. Na samym początku jak to w przypadku wielu zespołów pierwsze kroki stawiali przy zapewnieniu oprawy muzycznej różnego typu imprez okolicznościowych. Ich kariera nabrała tempa i teraz są jednym ze znanych formacji w branży disco polo.

Jak widzicie przyszedł i czas na poważne zmiany w życiu Artur, a mianowicie przekazał nam dziś radosną nowinę. Już 22 sierpnia br. czyli za niespełna swa tygodnie wspólnie ze swoją ukochaną Basią przypieczętują swoją miłość. Para zdecydowała się na sesję przedślubną z której mamy kilka zdjęć. Jak większość fanów wie motocykle są Ich wielką pasją. To właśnie zamiłowanie do szybkich maszyn połączyła tą parę dlatego też sesja zdjęciowa odbywa się w takim klimacie.

Co prawdą wiele fanek wokalisty będzie nie pocieszone i poleją się łzy. Jednak jak sami widzicie taka miłość jaka łączy tę parę zasługuje na szczęście. My jako Disco Portal już teraz życzymy Wam kochani samych wspaniałych chwil i wiele lat razem w miłości i szczęściu.

A już dziś o godzinie 17:15 odbędzie się kolejna premiera Exclusiv Boys “Mówisz Stop”, która powstała przy współpracy z FRmusicvideos Piotrem Stawowczykiem. Zapraszamy już teraz

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *