Pomoc drugiej osobie stała się również spełnieniem marzeń. Debiutancki utwór młodego wokalisty trafił do sieci!

Share on facebook
Share on twitter
149
Udostępnień
681
Wyświetleń

Nowa krew w branży muzycznej. Czy młody wokalista ma szansę namieszać w świecie disco polo?

Przemoo to nowa twarz w świecie disco polo. W nagraniu swojego debiutanckiego utworu pomogła mu wygrana w licytacji na rzecz chorej Mai Kapłon. Finalistki The Voice of Poland z drużyny Marii Sadowskiej, która potrzebowała pieniędzy na kosztowną operację. Pomoc drugiej osobie stała się jednocześnie spełnieniem marzeń wokalisty.

Przemek Okurowski to młody mężczyzna z wielkimi marzeniami. Ponieważ muzyka towarzyszyła w jego życiu od zawsze spróbował swoich sił jako wokalista. Swoją przygodę zaczął właśnie od śpiewania na występach i konkursach muzycznych, kilka udało nawet nie się wygrać. Niestety wiek dorastania i mutacja jaką przechodzi każdy młody chłopak pokrzyżowała plany. Jednak postanowił spróbować swoich sił jako perkusista i zaczął naukę gry właśnie na tym instrumencie.

W głowie jednak wciąż było marzenie by w końcu nagrać swój debiutancki singiel jak widać udało się to. Dzięki wygranej licytacji, której główną nagrodą było nagranie utworu “Za kolor oczu”. Za muzykę i tekst piosenki odpowiada Krzysztof Makowiecki Tropic Records.

Jak zdradził nam Przemoo “W najbliższym czasie chciałbym nagrać teledysk i wypuścić kolejny utwór, jeśli słuchacza spodoba się moja twórczość” no więc jak kochani podoba wam się czy nie? Czy Przemek ma szansę zaistnieć na scenie disco polo? Zobaczcie premierowy utwór na naszym portalu.

Zobacz również Wystarczyło jedno zdjęcie na Instastory by wiedzieć, że Dawid i Joasia są dalej razem

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *