Znany zespół disco polo miał wypadek samochodowy. Cudem uniknęli tragedii, koniec roku okazał się dla nich nieszczęśliwy

Share on facebook
Share on twitter
102
Udostępnień
991
Wyświetleń

Dziś o godzinie 14:00 manager jednego ze znanych zespołów disco polowych dostał wiadomość o wypadku.

Dzisiejszy sobotni poranek okazał się nieszczęśliwy dla zespołu Diwers Dance. Dziś o godzinie 9 doznali wypadku samochodowego z ich udziałem. Jak czytamy na portalu społecznościowym do wypadku dioszło z udziałem sarny.

“Podczas powrotnej trasy koncertowej przed maskę samochodu zespołu z lasu wybiegła sarna. Chłopaki próbowali ominąć zwierzę, lecz było już za późno… Prócz zderzenia ze zwierzyna również doszło do “dobicia” samochodu wykonawców przez pojazdy jadące za nimi “

Na szczęście ekipa wyszła z tego cało niestety lider i wokalista zespołu Artur Tarczyński doznał najwięcej obrażeń. Wstrząśnienie mózgu, złamany nos, wybity obojczyk, lekkie zadrapania, opuchlizny oraz siniaki na szczęście jego życiu nie zagraża już żadne niebezpieczeństwo. Któż by się spodziewał, że sobotni poranek okaże się tak brzemienny w skutkach.

W całej tej historii najważniejsze jest to, że mimo zniszczonego samochodu chłopakom nic poważniejszego się nie stało. Cały disco portal oraz fani są z myślami z zespołem i życzy im szybkiego powrotu do zdrowia.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *