“Powiedzieli sobie tak”!!!. Nawet panująca pandemia nie pokrzyżowała im planów. Wokalista i lider zespołu Kalimero wziął ślub ze swoją ukochaną.

Share on facebook
Share on twitter
34
Udostępnień
158
Wyświetleń

Ich miłość to uczucie od pierwszego wejrzenia teraz Marek nie wyobraża sobie życia bez ukochanej.

Zespół Kalimero istnieje od 2007. Jego założycielem i liderem jest Marek Grudziński. Znany z takich hitów jak “Całuj mnie całuj”, “Wodka sex” czy “Ona w sercu” poślubił swoją ukochaną. Ci co śledzą losy artysty wiedzą, że Marek z Moniką poznali się w 2017 roku, a ich miłość to uczucie od pierwszego wejrzenia. Rok później zostali rodzicami ślicznej córeczki, która zawładnęła Ich sercami.

24 grudnia 2019 roku Marek wziął sprawy w swoje ręce i oficjalnie oświadczył się ukochanej. Para podzieliła się z fanami informacją, że już 13 czerwca br ich związek zostanie zawarty w urzędzie. I mimo panującej epidemii, która mogło by się wydawać pokrzyżuje plany co do ślubu para powiedziała sobie tak.

Jako, że Marek sam pochodzi ze świata disco polo postanowił podziękować przybyłym gościom muzyczną niespodzianką. Na weselu Marka i Moniki wystąpił znany wszystkim m.in z utworu “Bo to miłość” zespół Mejk. Grupa wykonała największe przeboje sprawiając tym ogromną przyjemność! nie tylko młodej parze.

https://www.facebook.com/KalimeroMarekGrudzinski/videos/3274162225978037/?lst=100001505531816%3A100001528759150%3A1592423534

To jeszcze nie wszystko Marek zaskoczył również swoją małżonkę śpiewając jej jeden ze swoich utworów. Emocji i wzruszeń nie było końca, a zabawa trwała do białego rana.

My jako DiscoPortal składamy Młodej Parze moc życzeń. Miłości wielu chwil radości i powodzenia na nowej drodze życia.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *