Sandra Kubicka polska modelka tańczy w rytm jednego z hitów Camasutry. Film jest hitem Instagrama ma ponad 32 tys polubień.

Share on facebook
Share on twitter
8
Udostępnień
368
Wyświetleń

Followersi piszą tylko jedno “Rozwaliłaś system”!!!

Sandra Kubicka to młoda i piękna modelka obecnie mieszkająca w Miami. Swoją karierę zaczęła jako 13 i od tamtej pory jej kariera prężnie się rozwija. Występowała również w teledyskach Austina Mahone, Johnny’ego Reida czy Romeo Santosa.

W obecnej sytuacji gdy większość z nas spędza każdy dzień w domu próbuje znaleźć własny sposób na radzenie sobie z przymusową izolacją. Sandra spędza ten czas ze swoim narzeczonym Kaio i tak jak w przypadku wielu gwiazd aktywnie udziela się w sieci. Dzieli się z fanami tym co robi w wolnych chwilach. Na jej Instagramowy profil trafiają kolejne posty, jednak ostatni z nich szczególnie zachwycił i rozbawił wielu z nich.

Modelka w stroju kąpielowym wyginała swoje ciało do utworu disco polo. Tańczyła w rytm jednego z największych hitów Camasutry “Tego Chcesz”. Utwór ma ponad 60 milionów wyświetleń w serwisie YouTube i jest jednym z najchętniej wykonywanych numerów wokalistki. Jak widać utwory disco polo znają nawet tak wielkie gwiazdy modelingu jak Sandra Kubicka zobaczcie jej show

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *