Skradziona tożsamość! Uwielbiana wokalistka disco polo przestrzega fanów przed fikcyjnym kontem w mediach społecznościowych

Share on facebook
Share on twitter
6
Udostępnień
34
Wyświetleń

To nie pierwszy raz gdy Angelika Żmijewska pada ofiarą kradzieży tożsamości!

Angelika Żmijewska to przepiękna i jakże utalentowana wokalistka zespołu Top Girls, która cieszy się ogromną popularnością. Nic więc dziwnego, że wciąż pada ofiarą oszustów, to nie pierwszy raz gdy Angelika pada ofiarą kradzieży tożsamości. Tylko nasuwa się pytanie po co ktoś miałby to robić? Odpowiedź jest tylko jedna popularność.

Wczoraj artystka poprosiła swoich fanów o pomoc w zgłaszaniu fałszywego konta pracownikom FaceBook’a. Nie jest ona jedyną osobą w świecie disco polo borykającą się z takim problemem. Jakiś czasem temu doświadczyła tego chociażby Justyna Lubas, która odkryła fałszywe konto na Instagramie. Czasami zgłoszenie fake konta nie wystarcza wtedy trzeba podjąć kroki prawne.

Ta czynność wydaje się najbardziej rozsądna z dwóch powodów: po pierwsze składasz zawiadomienie o popełnienie czynu z art. 287 kodeksu karnego. Policjantowi trzeba powiedzieć, że chcesz zgłosić złamanie art. 287 kodeksu karnego i od razu też będzie wiedział, że wiesz po co przychodzisz.

Miejmy nadzieję, że sytuacja szybko się nie powtórzy, a Angelika będzie mogła spokojnie spać.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *