Spełniona obietnica, a zarazem niesamowita niespodzianka. Romantyczna wersja “Ciebie mi trzeba” trafiła w serca fanów.

Share on facebook
Share on twitter
672
Udostępnień
797
Wyświetleń

Akustyczna wersja “Ciebie mi trzeba” to był strzał w dziesiątkę!

Marioo Mariusz Jasionowicz to nie tylko wokalista ale i również autor muzyki i tekstów, producent muzyczny i kompozytor. Każdy jego utwór wychodzi w całości spod jego ręki począwszy od powstania aranżacji kończący na montażu teledysku. Pełen niesamowitej energii i pozytywnego podejścia do życia potrafi porwać do zabawy każdego. Jego utwory zdobywają miliony wyświetleń w serwisie YouTube, a jego popularność nie gaśnie.

Gdy niespełna rok temu Marioo wydał swój kolejny utwór “Ciebie mi trzeba” nie sądził, że fani będą chcieli usłyszeć go w innej wersji. Po licznych prośbach Mariusz przysiadł do niego jeszcze raz i oto mamy romantyczną wersję utworu. Nawet najbardziej klubowy numer disco polo w wersji akustycznej może przerodzić się w idealną propozycję chociażby na pierwszy taniec. Taki własnie był jeden z pomysłów Mariusza by nowa wersja towarzyszyła zakochanym podczas ich wesela.

Co ciekawe Mariusz zdecydował się na nowo stworzyć i teledysk. Nagrany został w jednym z piękniejszych miejsc Dolnego Śląska na Zamku Grodziec. Uchwycony krajobraz tamtego miejsca oddaje klimat utworu i jego romantyzm. Wyszło naprawdę dobrze zgadzacie się z nami?

Zobacz również Kuba Urbański zmienił branżę

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *