Sukces singla “Milion gwiazd” zmienił plany Dawida na życie. Czy Bedi namiesza w świecie disco polo?

Share on facebook
Share on twitter
24
Udostępnień
78
Wyświetleń

Po sukcesie ostatniej produkcji przyszedł czas na kolejny utwór. Co ciekawego szykuje dla was artysta? Czyżby następny hit?

BEDI Dawid Bedecki to sympatyczny, przystojny i zdolny wokalista. Muzyka jest z nim od najmłodszych lat najpierw nauka gry na fortepianie, później waltornia. Mimo, iż nie skończył szkoły muzycznej jest świetnym wokalistą. Późniejsze lata zweryfikowały plany na życie Dawida, pomimo fascynacja muzyczną postawił na Fizjoterapie. Jednak jak widać chęć grania i życiowa pasja zmieniły obecną sytuację Bediego.

Na scenie muzyki disco polo zaistniał dość niedawno utworem “To co chciałbym ci dać”. Jednak to “Milion gwiazd” okazał się wielkim sukcesem artysty. To właśnie ten utwór nie schodzi z list przebojów największych rozgłośni radiowych. Dość rzadko zdarza się by utwór dość młodego wokalisty znalazł tak duże grono odbiorców. Dawid ma świetny wokal i idealna barwę do tak romantycznych utworów. To zdecydowanie przyczyniło się do sukcesu piosenki.

Teraz przyszedł czas na kolejny utwór. Tak jak w przypadku poprzednich produkcji za całokształt odpowiadać będzie Fabryka Przebojów Noizz Bros. Numer będzie połączeniem mocnych brzmień z balladowymi rytmami. Zresztą sami posłuchajcie co ma wam do powiedzenia Bedi

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *