Szczere wyznanie wokalistki zespołu Top Girls. Fani dziewczyn czują to samo.

Share on facebook
Share on twitter
687
Udostępnień
853
Wyświetleń

Jeszcze kilka tygodni temu wszystko wyglądało ineczej.

Justyna Lubas to jedna z trzech pięknych i utalentowanych wokalistek zespołu Top Girls. Dziewczyny biją rekordy popularności a ich utwory zajmują najwyższe miejsca w najlepszych stacjach radiowych. Na ich koncerty przychodzą tłumy a ilość fanów cudownego tria jest ogromna.

Jeszcze kilka tygodni temu dziewczyny szykowały się na nowy sezon koncertowy niestety przymusowa kwarantanna pokrzyżowała im plany. Jak się okazuje Topki miały przyszykowane nowe stroje sceniczne i układy taneczne które na dzień dzisiejszy nie wiemy kiedy zobaczymy na żywo.

Justyna na swoim koncie w mediach społecznościowych opublikowała wpis na którym szczerze przyznaje, że bardzo tęskni za normalnością.

“Ajjj!!!
Tęskno do Was!
Tęskno tak mocno, mocno, mocno.
Niech to wszystko się skończy, niech wrócą dawne dni.
Kochani tęsknię za Waszą obecnością na koncertach, możliwością rozmowy, zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia. Tęskno za muzyką, sceną.
Dla Was Moi Drodzy przesyłam DUŻŻŻŻOOOOOOO ZDRÓWKA,
MOC BUZIACZKÓW
oraz mam nadzieję WIDZIMY SIĘ
Jeszcze moment-jeszcze chwila”

Oczywiście fani ulubionego zespołu Top Girls myślą podobnie. Tak samo jak wokalistka tęsknią za koncertami i spotkaniami z dziewczynami. “Wszystkim nam brakuje waszych koncertów pamiątkowych zdjęć z wami i niesamowicie dobrej energii którą przesyłacie ludziom aby wszystko prędzej czy pózniej wróciło do normy i znów będzie można uczestniczyć w waszych koncertach pozdrawiam Justynka”.

Zobacz również https://discoportal.pl/sandra-kubicka-polska-modelka-tanczy-w-rytm-jednego-z-hitow-camasutry-film-jest-hitem-instagrama-ma-ponad-32-tys-polubien/

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *