Tak było na Disco Mazovia 2019 w Mościbrodach

Share on facebook
Share on twitter
0
Udostępnień
176
Wyświetleń

W czwartek 15 sierpnia odbyła się już IX edycja Disco Mazovia – Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej w Mościbrodach.

Jak co roku festiwal przyciągnął ogromną ilość fanów muzyki Disco Polo. Prowadzącymi festiwal nie zmiennie byli Zbyszek Perkowski Focus & Konjo.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 13:00 poprzez występ zespołów supportujących gdzie na scenie pojawili się takie gwiazdy jak Chillout, Ervi i Kamil Brodowski.

O godzinie 14:00 pojawił się sam król muzyki disco polo Zenon Martyniuk z zespołem Akcent Polska który obchodził swoje XXX-lecie pracy artystycznej. Po koncercie gwiazdy został wniesiony tort, którym artysta podzielił się ze swoimi fanami.

Następnie odbyła się część konkursowa w której wzięło udział aż 25 zespołów z całego kraju.

W Jury zasiadali: Krzysztof Chromiński, Zbyszek Perkowski Focus, Małgorzata Borkowska, Piotr Kobyliński, Tomasz Markiewicz, Robert Szymański oraz Wojciech Zarzycki. Zgodnie podjęli decyzje o tym, że nagroda główna Grand Prix festiwalu powędruje do pięknej i ostrej Chilli Aleksandry Lipińskiej.

Kolejne nagrody powędrowały do:

HaszTak – I Nagroda
Andrzej Koziński – II Nagroda
Majkel – III Nagroda
Szugirls – Nagroda Publiczności
R-Max – Nagroda Mediów & Dziennikarzy
Carena – Nagroda Sponsorów
Angie – Nagroda za najlepszą choreografię
Maestro, Mikeboy, Explozja, Skays – Wyróżnienia

Po zakończeniu części konkursowej na scenie jako gość specjalny pojawił się DajToGłośniej, który swoim numerem “Mama ostrzegała” owładną sceną disco polo. Impreza trwała do północy wystąpiły największe gwiazdy muzyki disco polo Andre, Łobuzy, Miły Pan i grupa DEJW. To co tam się działo przeszło wszelkie oczekiwania.

Fotorelacją zdjęciową zajęła się Aleksandra Diana Duczek Photography Olek to ona uchwyciła najważniejsze i najpiękniejsze chwile z całej imprezy.

Frekwencja dopisała, ludzie bawili się świetnie. To właśnie utwierdziło organizatorów by w przyszłym roku odbyła się kolejna edycja tego niezapomnianego festiwalu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *