Tego w Polsce jeszcze nie było. W jednej ze szkół na Podlasiu powstaje klasa o profilu disco polo !!!

Share on facebook
Share on twitter
91
Udostępnień
498
Wyświetleń

Na taki pomysł wpadł Burmistrz Michałowa chcąc tym samym ściągając młodzież do jego szkoły.

Takiego obrotu spraw chyba nikt się nie spodziewał. W ostatnim czasie muzyka disco polo jest znów na topie. Można powiedzieć, że kolejny raz ma swoje pięć minut. Wcześniej kojarzona z kiczem dziś wkracza na salony. Nic więc dziwnego, że wiele osób chce skorzystać z obecnej popularności tego gatunku muzycznego.

Tym razem na taki pomysł wpadł Burmistrz Michałowa na Podlasiu. Otwierając klasę o profilu disco polo chce stworzyć takie miejsce gdzie młodzi ludzie będą rozwijać swoje pasje i spełniać marzenia. Co ciekawe Marek Nazarko zdradza, że znana wszystkim firma Green Star Music chce współtworzyć projekt powstania takiej klasy.

Na tą chwilę nie wiadomo jak to wszystko będzie wyglądać i jakich przedmiotów będą uczyć się absolwenci tamtej szkoły. Na razie ma to być tylko jedna klasa, ale michałowickie liceum już obwołano w lokalnych mediach “szkołą disco polo”.

Jak myślicie czy któryś z wokalistów disco polo poprowadzi zajęcia w tej szkole? Czy to dobry pomysł by stworzyć taki profil w szkole? Napiszcie w komentarzach jakie są wasze wrażenia na ten temat.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *