Ten koncert disco polo przeszedł do historii!! Dziewczyny zeszły do swoich fanów i zaśpiewały na boso.

Share on facebook
Share on twitter
994
Udostępnień
1,9k
Wyświetleń

Rok temu dziewczyny po raz kolejny skradły serca swoich fanów!!!

Dziś po czterech latach gdy Green Star Music wpadł na pomysł stworzenia kobiecego zespołu możemy tylko powiedzieć brawo. Justyna, Angelika i Paula, które tworzą Top Girls są cudownymi, ciepłymi i wspaniałymi kobietami. Na swoich koncertach mają niesamowity kontakt z publicznością o czym świadczy ilość osób przybyłych by zobaczyć występ Topek.

Dziewczyny mimo szybko rozwijającej się kariery i coraz większej popularności pozostają sobą. Na kocie wciąż przybywają miliony a nasze Topki są dalej tymi samymi dziewczynami jakie poznaliśmy w 2016 roku. Niestety w obecnym czasie nie ma możliwość zagrać koncertu na żywo, za czym Topki tęsknią tak samo jak fani. Dlatego też starają się dla przypomnienia wrzucać te najbardziej zapamiętane koncerty. I tak kilka dni temu na ich facebooku pojawił się film z koncertu w Bychawie.

Koncert ten przeszedł do historii a to dlatego, że dziewczyny nie tylko zeszły ze sceny by zaśpiewać swoje utwory wśród widowni, ale zrobiły to na boso. Justyna, Angelika i Paula zdjęły swoje wysokie szpilki, w których możemy zobaczyć je na każdym koncercie i utwór “Kochaj nieprzytomnie” zaśpiewały bez butów. To potwierdza fakt, że dziewczyny były i są sobą.

Zobaczcie sami ten pamiętny występ

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *