To będzie najbardziej “Szalona” premiera Dziurdzi. Utwór w całości odzwierciedla Jej charakter. Kto zna Karolę doskonale wie, że szykuje hit!!!

Share on facebook
Share on twitter
0
Udostępnień
455
Wyświetleń

Zdjęcia zakończone teraz czekamy na premierę !!!

Karolina Dziurdziewska “Dziurdzia” znów kręci klip. Gdy kilka tygodni temu pisaliśmy, że znana prezenterka chce zagościć na scenie disco polo. Nikt nie sądził, że Jej kariera nabierze tak zawrotnego tempa.

Tym razem Karola postawiła na szczerość! Co to oznacza tylko tyle, że utwór do którego właśnie skończyli zdjęcia jest o Niej samej. Najnowszy singiel nosi nazwę “Szalona Karola” i w całości odzwierciedla charakter i życie wokalistki. Numer jest niezwykle kolorowy, rytmiczny i porywający o czym świadczą fotki zamieszone na portalach społecznościowych.

Za realizację teledysku odpowiada Modern Music Solutions & Playcam Media, którzy postawili na pełen profesjonalizm. Specjalnie wynajęte studio w Warszawie czy udział w klipie Dj matrix-a z Holandii oraz grupy tanecznej Wiktora Brzezińskiego to ich zasługa. Na planie gościła również ekipa Disco Polo Music Marcina Kotyńskiego, która przeprowadziła wywiad z Karoliną. To wszystko i jeszcze więcej już niebawem

Tymczasem zobaczcie kilka fotek z planu “Szalona Karola”. Jest na co czekać oj będzie się działo!!!!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *