Uwielbiany prezenter disco polo wyrusza do Szkocji

Share on facebook
Share on twitter
0
Udostępnień
6
Wyświetleń

Maciej Smoliński rusza w kolejna podróż poza granice naszego kraju.

Maciej Smoliński swoją karierę na scenie muzyki disco polo zaczął dość niedawno. Od 8 lat prowadzi program telewizyjny w znanej stacji Polo TV. Być może właśnie to popchnęło Maćka do spróbowania swoich sił na scenie.

I tak w 2015 roku powstał duet wraz z uwielbiana przez wszystkim wokalistka Agnieszka Drewnicką Exaited. Jakież było zaskoczenie fanów tego nurtu muzycznego. Klip ma ponad 6 mln wyświetleń w serwisie YouTube.

Później już poszło kolejne nowości i kolejne miliony. Co ciekawe prawie wszystkie klipy wokalisty powstały poza granicami naszego państwa. Chorwacja, Phonenix w Stanie Arizona i w Nevada, tym razem przyszła kolej na Edynburg.

Pewnie się zastanawiacie czy też domyślacie z czym związana będzie podróż Maćka. Wszystko wyjaśnia nam w opublikowanym dziś przez niego samego filmie.

Lecimy dziś do Szkocji aby nagrać klip do mojej nowej piosenki 🚀🚀 Premiera🔥🍁 w listopadzie ‼️

Opublikowany przez Maciej Smoliński Piątek, 1 listopada 2019
źródło filmu Maciej Smoliński

Przedstawiam Wam Izę, która zagra główną rolę w moim nowym teledysku. Za projekt odpowiedzialny jest jak zawsze director Phil Glowskey z PNmedia Krecimy jutro w Szkocji w Edynburgu:) trzymajcie kciuki za pogodę

Piosenki ulubionego prezentera już kilkukrotnie trafiały na pierwsze miejsca list przebojów znanych rozgłośni radiowych. Co szykuje tym razem i czy również, będzie to hit na miarę milionów dowiemy się niebawem.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *