Uwielbiany wokalista disco polo dba o swoje ciało. Schudł już 7 kilo, ale to nie koniec!!!

Share on facebook
Share on twitter
39
Udostępnień
281
Wyświetleń

Chodź jedni twierdzą, że przesadza wokalista dąży do osiągnięcia swojego celu.

Tego wokalisty chyba nie musimy nikomu przedstawiać. Andre czyli Andrzej Marcysiak należy do grona uwielbianych wokalistów disco polo. Swoimi hitami wie jak porwać ludzi do zabawy. Chwytliwe teksty i skoczna melodia potrafią przekonać do siebie większość osób, która je usłyszy. Bo kto z Was nie zna chociażby utworu “Ale, Ale, Aleksandra”, który na swoim koncie ma prawie 90 mln wyświetleń. A w lutym mieliśmy okazję usłyszeć odświeżoną wersję tego utworu powstałej przy współpracy z G.G Andersonem.

Śmiało możemy stwierdzić, że Andre należy do grona mężczyzn dbających o swój wygląd i ciało. Na scenie wyróżnia się własnymi stylizacjami zawsze nienagannie ubrany i elegancki. Jednak było coś co mu w nim osobiście przeszkadzało. Postanowił zgubić zbędne kilogramy i jak się okazało świetnie mu to wychodzi. Na swoim profilu społecznościowym pochwalił się zdjęciem na którym widać zmieniającą się sylwetkę.

-7 jeszcze 4 ….

Opublikowany przez Marcysiaka Andrzeja Środa, 29 kwietnia 2020
źródło zdjęć Andre

Chodź zdania są podzielone jedni gratulują mu przemiany inni twierdzą, że przesadza bo wyglądał dobrze Andrzej walczy dalej. Za swój cel postawił sobie jeszcze 4 kilogramy do których wciąż dąży. Brawo Andrzej za wytrwałość i dążenie do spełnienia własnych marzeń.

Zobacz również Policjanci śpiewają “Przez Twe Oczy Zielone” w własnej wersji

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *