Uwielbiany zespół disco polo kolejny raz pokazał jakie mają wielkie serca

Share on facebook
Share on twitter
0
Udostępnień
5
Wyświetleń

Jeden mały gest a może sprawić tyle radości.

Uwielbiany przez fanów muzyki disco polo zespół B-QLL pokazał jak wielkie mają serca. Wczoraj Marcin Niewiadomski i Jacek Muszyński odwiedzili Oddział onkologii dziecięcej w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie.

Jak czytamy na portalu społecznościowym zespołu

“Dzisiejszego wieczoru na oddziale onkologi dziecięcej w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie mieliśmy zaszczyt podzielić się naszą energią muzyczną i bawić się ze wspaniałą publicznością, która nagrodziła nasz występ bezcennym uśmiechem i brawami  uściski dla Was KOCHANI  wierzę, że kolejne koncerty spędzicie razem z nami w plenerach w całej Polsce gdzie oczywiście macie specjalne VIP zaproszenie od całego zespołu B-QLL na backstage  Ewa Lubert oraz Tomasz Lubert serdecznie dziękujemy  Robicie cudowną robotę  jesteśmy wdzięczni, że mogliśmy wziąć w tym udział. “

To tak niewielki gest, a tyle sprawi radości. Chłopaki kolejny raz pokazali, że warto pomagać i dać chwilę szczęścia w walce z tak ciężką chorobą.

Koncert powstał dzięki inicjatywie “Luberty Pomagają”. Fundacje stworzoną przez Ewę i Tomasza Luberta, którzy jak sami o sobie piszą “Pomagamy bo chcemy. Mamy skromne możliwości, ale każda pomoc najbardziej potrzebującym, nawet ta symboliczna jest potrzebna”.

Marcin i Jacek jak zawsze dali czadu, a fani byli zachwyceni. Dać radość i zobaczyć na twarzy uśmiech mimo bólu i zmęczenia to największą satysfakcja.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *