“W Nowy Rok wchodzę z przytupem” wokalistka disco polo pracuje nad nowym utworem. Czyżby szykował się hit 2021 roku???

Share on facebook
Share on twitter
0
Udostępnień
235
Wyświetleń

Gdy kilka miesięcy temu Karolina zapowiedziała zmiany w swoim życiu wielu z Nas czekało na efekty. Okazało się, że chce spróbować swoich sił po drugiej stronie mikrofonu nie tylko jako prezenterka, ale i wokalistka. W listopadzie wydała swój debiutancki utwór, a dziś gościła w Atlantix Studio, by nagrać wokale do kolejnego singla.

Karolina “Dziurdzia” Dziurdziewska ta młoda i utalentowana piękna kobieta nie boi się niczego. W swoim życiu odniosła już kilkanaście sukcesów zawodowych. To nie tylko prezenterka radiowa, aktorka ale jak się okazuję i świetna wokalistka. Jej pierwszy debiutancki utwór spotkał się z masą pozytywnych komentarzy co tylko potwierdza nasze zdanie na temat talentu Karoliny.

“Świetnie Ci to wyszło!”, “Rewelacyjny utwór. Gratuluję. To będzie wielki przebój”. “Karolinka ja widziałam że to będzie sztos” czytamy po teledyskiem w serwisie YouTube

Dziś “Dziurdzia” kolejny raz gościła w studio muzycznym, by z przytupem zacząć Nowy Rok. Wraz z Arkadiusz Jasionowiczem pracują nad nowością zatytułowaną “Szalona Karola”. Wokalistka zdradza, że będzie to utwór mówiący w całości o Niej samej szalonej, pozytywnie zakręconej i wiecznie uśmiechniętej kobiecie.

Niestety na efekty musimy jeszcze trochę poczekać, ale chyba będzie warto. Czyżby szykował się nowy hit 2020 roku przekonamy się niebawem. Tymczasem zobaczcie poprzedni utwór artystki.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *