Weselny klimat w najnowszej produkcji formacji Drossel. Takich kawałków brakuje na rynku disco polo. Czyżby szykował się nowy hit każdego wesela? Zobaczcie zapowiedź

Share on facebook
Share on twitter
15
Udostępnień
84
Wyświetleń

Wyjątkowa premiera od formacji Drossel już 6 kwietnia!!!

Formacja Drossel należy do jednych z zespołów mogących się pochwalić długoletnim stażem w branży muzycznej. Na swoim koncie oprócz licznych utworów, które świetnie znamy mają także kilka płyt. W swoim dorobku koncertowym zespół występował na licznych festiwalach, galach, koncertach charytatywnych oraz programach telewizyjnych u boku wielu gwiazd. Odznaczający się własnym stylem muzycznym i różnorodnością zespół stworzony przez dwóch braci, których głowy są pełne świetnych pomysłów.

Jednak oprócz występów na dużych scenach muzycznych znamy Ich jako jeden z najlepszych zespołów weselnych. Większość ich utworów powstałych w ciągu kariery zespołu są właśnie o tematyce weselnej. Dziś poinformowali swoich fanów, że za kilka dni dokładnie 6 kwietnia odbędzie się premiera najnowszej produkcji pt”Para Młoda”. Będzie to niezwykle klimatyczna i rytmiczna propozycja zachowana w klimacie klasycznego disco polo.

My już nie możemy się doczekać a wy? Zobaczcie zapowiedź właśnie teraz to będzie hit każdego wesela.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *