Widzieliście już włoską twarz wokalisty disco polo? Lider zespołu Masters uczestnikiem #TwojaTwarzChallenge

Share on facebook
Share on twitter
17
Udostępnień
60
Wyświetleń

Wokalista wspiera zbiórkę pieniędzy na Fundacja POLSAT – Jesteśmy dla dzieci w walce z COVID-19

Paweł Jasionowski lider zespołu Masters zdecydowanie należy do grona utalentowanych muzyków. Już niejednokrotnie udowodnił nam, że jego utwory są świetnymi hitami. Piosenkarz sam komponuje i produkuje większość wykonywanych przez siebie utworów. Jest absolwentem średniej szkoły muzycznej w klasie saksofonu, co bardzo pomaga mu w karierze muzycznej.

Jak wiele z was wie Paweł był uczestnikiem V edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wcielając się wiele różnych postaci świetnie radził sobie z wykonywanymi utworami. W obecnej sytuacji twórcy TTBZ postanowili stworzyć challenge wspierająca zbiórkę pieniędzy na Fundację Polsat. Cel jak widać jest szczytny a Paweł z chęcią wziął udział w zabawie.

Polega ona na tym by stworzyć niepowtarzalną metamorfozę bez wychodzenia z domu! Wystarczy wejść na oficjalny profil programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Facebooku, pobrać jeden z dziesięciu udostępnionych podkładów muzycznych lub wybrać własny, ucharakteryzować się, przygotować choreografię, nagrać filmik i wysłać swoje wykonanie. Każde z nich za pomocą lajków będą oceniać sami internauci, a następnie jury wybierze jedno, które zdobędzie tytuł Cyfrowej Twojej Twarzy.

Paweł wybrał Toto Cutugno i utwór Lasciatemi Cantare zobaczcie sami jak sobie poradził, koniecznie zostawcie lik’a

Paweł Jasionowski #TwojaTwarzChallenge

Lasciatemi cantare czy la szate mi kantare?:D Jak tylko chcecie! O to chodzi w #TwojaTwarzChallenge 🎭🎤 Paweł Jasionowski z Zespół Masters dzięki za wzięcie udziału w zabawie <3 Pamiętajcie, że swoje filmy możecie wysłać nam za pomocą Messengera na konto Twoja twarz brzmi znajomo :)Czekamy na wasze filmiki i wspólnie wspierajmy zbiórkę pieniędzy Fundacja POLSAT – Jesteśmy dla dzieci w walce z COVID-19 https://www.facebook.com/donate/505469633451481/1858814210921580/

Opublikowany przez Twoja twarz brzmi znajomo Poniedziałek, 30 marca 2020

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *