Wokalista disco polo i trener wokalny w jednym. Czym na co dzień zajmuje się lider zespołu Singers

Share on facebook
Share on twitter
11
Udostępnień
28
Wyświetleń

Pochodzący z małej miejscowości Niechłonin Przemek na co dzień jest nie tylko wokalistą ale i od niedawna trenerem wokalnym. Znamy go z zespołu Singers, który od 23 lat tworzy wspólnie z bratem Zbyszkiem. Ćwierćfinaliści pierwszej edycji Disco Star zadebiutowali na scenie disco polo utworem “Niebo Jest Tu”od tamtej pory wciąż wydają nowości.

Jednak Przemek postawił na kolejną pasję związaną z muzyką. Od stycznia bieżącego roku jest certyfikowanym trenerem wokalnym. Uczestniczył w szkoleniu instruktorskim w prowadzonym przez Matteo Mazzucca. Zdając egzaminy z wynikiem pozytywnym otrzymał tytuł Professional Vocal Coach.

Niedawno miał okazję przeprowadzić lekcje z emisji głosu z bliskim kolegą z zespołu De Kower’s. Obiecał nawet, że po kilku lekcjach gdy wypracują osiągnięty cel pochwali się efektami. Ale to nie wszystko jest również trenerem młodzieżowego zespołu Vocal Team, który zdobywa nagrody. Co prawda w czasie epidemii panującej obecnie spotkania są zawieszone lecz lekcje prowadzi on-line.

Jeżeli więc szukałeś trenera wokalnego masz go na wyciągniecie ręki. Jesteśmy pewni, że Przemek otwarty jest na każdą współpracę.

Zobacz również Nowa twarz w disco polo kim jest tajemnicza wokalistka?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *