Wokalistka disco polo pokazała wielką klasę. Kolejny raz zachwyciła swoich fanów, a to jeszcze nie koniec

Share on facebook
Share on twitter
0
Udostępnień
687
Wyświetleń

“Prosiłam o szczęście znalazłam coś więcej” śpiewa w swoim premierowym utworze Beathris.

Gdy kilka tygodni temu na łamach naszego portalu pisaliśmy o Beathris nie sądziliśmy, że Jej kariera tak szybko się potoczy. Dziś Beata Jastrzębska bo o niej mowa na swoim koncie ma już 5 utworów, a to jeszcze nie koniec.

Kilka dni temu miała miejsce premiera ostatniego singla pt “Szczęście”. Wokalistka kolejny raz pokazała klasę i dała z siebie wszystko by utwór przypadł do gustu jej fanom. No i tak się stało pod teledyskiem w serwisie YouTube czytamy pozytywne komentarze na temat piosenki.

“Przepiękny utwór. Świetna produkcja na najwyższym poziomie aż chce się słuchać non stop. Kawał dobrej roboty. Pozdrawiam” takie komentarze utwierdzają tylko nas i Beathris, że zmiana stylu muzycznego to było bardzo dobre posunięcie. Niedawno zagrała również koncert gdzie wykonała swój utwór i został on nagrodzony gromkimi brawami.

Cd. i moja nowa piosenka pt: Szczęście <3🎤😘 dziękuje za Wspaniałe spotkanie ,wspaniała atmosfera ,szczęśliwy czas <3

Opublikowany przez Beatę Izabelą Jastrzębską Środa, 30 września 2020

Jak zatem rozwinie się dalsza kariera wokalistki okaże się niebawem, ale wszystko wskazuje na to, że znalazła Ona swoją drogę życiową. My trzymamy kciuki i czekamy na kolejną nowość, a tymczasem zobaczcie ostatni utwór pięknej i utalentowanej Beathris

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *