Wokalista disco polo szykuję niespodziankę dla swoich fanów. Tym razem nie będzie to kolejna produkcja lecz duchowe wsparcie!

Share on facebook
Share on twitter
74
Udostępnień
78
Wyświetleń

W jaki sposób artysta chce pomóc swoim fanom?

Jak widzimy w mediach społecznościowych gwiazdy disco polo nie pozostają obojętni wobec epidemii koronawirusa. W tym trudnym dla wszystkich czasie swoje wsparcie oferuje również Konrad Dobrzyński. W jaki sposób założyciel i lider zespołu Se7en chce pomóc swoim fanom?

Konrad Tulipan Dobrzyński to nie tylko wokalista i tancerz z ogromnym doświadczeniem ale również i coach oraz trener grupowy . Właśnie ten talent artysta chce wykorzystać tym razem pisząc własny poradnik jak przetrwać obecne czasy. Na swoim portalu społecznościowym opublikował dość wymowny post, który jednoznacznie informuję wszystkich o poczynaniach wokalisty.

Proszę Państwa… zapowiedź powoli staje się… „ciałem”! W ten trudny okres chciałbym Państwa nieco… podnieść na…

Opublikowany przez Konrada Tulipana Dobrzyńskiego Wtorek, 24 marca 2020

To niesamowity gest ze strony Konrada, że swoją wiedzą chce podzielić się z innymi i dać im szansę na zmianę swojego życia. Mamy nadzieję, że poradnik powstanie w dość szybkim czasie i zdobędzie sławę jak zespół Se7en. Na pewno poinformujemy was na łamach naszego portalu o tym, że książka jest już dostępna. Brawo Kondziu czekamy na efekty.

Zobacz również Weselny klimat w najnowszej produkcji formacji Drossel

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *