Wokalistka disco polo odkryła nową pasję. Czy dla niej zrezygnuje ze śpiewania?

Share on facebook
Share on twitter
6
Udostępnień
28
Wyświetleń

Mam tyle wolnego czasu, że odkrywam nowe pasje-taki wpis możemy przeczytać na portalu społecznościowym Agnieszki.

Agnieszka Drewniecka to w świecie disco polo jedna z piękniejszych artystek. Śmiało możemy przyznać, że wokalistka zespołu Exaited jest dla wielu kobiet ikoną stylu. Na swoim koncie Agnieszka ma wiele świetnych numerów czym dała się poznać fanom muzyki rozrywkowej. „Mam Cię na oku” , „Dziś Ci to powiem” czy też „Nie unikaj” to tylko kilka z nich. Warte uwagi są również piosenki wykonane w duetach z królem disco polo Zenonem Martyniukiem czy Maciejem Smolińskim.

Agnieszka jest osobą, która uwielbia kontakt z ludźmi. Jest dość aktywną kobietą w mediach społecznościowych o czym mogliśmy się niejednokrotnie przekonać. Trzeba przyznać, że na każdym ze zdjęć wygląda Ona olśniewająco i zachwycająco.

Jak wiecie w związku z panująca epidemią wszystkie koncerty odwołano, dlatego gwiazdy muzyki disco polo mają sporo czasu dla siebie. Wczoraj w mediach społecznościowych Agnieszka zamieściła post w którym informuje swoich fanów o tym, że odkryła nową pasję. Jaką zobaczcie sami

Mam tyle wolnego czasu, że odkrywam nowe pasje ☺️ W przerwach między sprzątaniem, śpiewaniem, czytaniem i spaniem…

Opublikowany przez Exaited Wtorek, 24 marca 2020

Oczywiście nie obyło się od licznych komentarzy ze strony znajomych i fanów gwiazdy. Czy to znaczy, że Aga zrzuci występowanie na scenie, a pójdzie w świat fryzjerstwa? Nic podobnego to tylko sposób na zabicie nudy. Lecz możemy śmiało powiedzieć, że na pewno odnalazła by się jako stylistka fryzur. Być może na koncerty sama będzie układać sobie włosy?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *