Wokalistka disco polo powraca w wielkim stylu. Z tej okazji ma dla was niespodziankę!

Share on facebook
Share on twitter
16
Udostępnień
55
Wyświetleń

Po dłuższej nieobecności wraca na scenę. Czyżby szykował się wielki come back?

Mikayla Monika Szulborksa to młoda gwiazda muzyki disco polo. Po swoim udziale w znanym programie muzycznym jej kariera nabrała szybkiego tempa. Za swój sukces uznaje pierwszy debiutancki utwór „Zrozumiałam” do którego nagrała teledysk. Kolejne utwory noszą tytuły – „Czerń i biel” , „Nie mów nic” oraz  „Szukam Ciebie”.

Po udanej premierze jej ostatniej piosenki pt. “Nie masz pojęcia” Mikayla jakby ucichła. W ostatnim czasie artystka była mało aktywna w mediach społecznościowych co zaniepokoiło fanów. Ale jak widać to cisza przed burzą. Wokalistka zamieściła wpis informując o swoim powrocie.

💜Kochani wracamy po dłuższej przerwie z niespodzianką 💜 Nieustannie pytacie o kolejny utwór, dlatego już w najbliższy piątek 14.02 udostępnimy nowość 😉 Mamy nadzieję,że Wam się spodoba .💜

Opublikowany przez Mikaylę Wtorek, 11 lutego 2020
źródło zdjęć MIKAYLA

Już w Walentynki 14 lutego usłyszycie premierowy singiel Moniki. To swego rodzaju niespodzianka dla wszystkich, którzy nie mogli doczekać się kolejnej jej produkcji. Jak myślicie czy najnowszy utwór będzie łapała za serducho? W końcu święto zakochanych zobowiązuje. A może to przypadkowa data premiery.

W oczekiwaniu na piątkową premierę zobaczcie ostatnią propozycje artystki.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *