Zespół Calibra zaskoczył swoich fanów kolejną nowością!! “Jak zdobyć Cię mam” od kilku dni zdobywa popularność

Share on facebook
Share on twitter
82
Udostępnień
169
Wyświetleń

Czyżby kolejny hit wyszedł spod rąk śpiewających braci?

Mimo, iż zespół Calibra powstał w 2010 roku to tak naprawdę 2014 rok był dla nich przełomowy. Wtedy wydali swój pierwszy debiutancki teledysk do utworu „Co Ja Bym Dał”. Tak zaczęła się na dobre przygoda Adriana i Kamila z muzyką disco polo. Od tej pory dwóch bracia prężnie rozwijało swoja karierę. Na swoim koncie mają również występ w znanym programie Disco Star gdzie doszli do ćwierćfinałów.

Chłopaki wierzą w swój talent i z roku na rok przybywa coraz więcej utworów. “Złapie cię tu i tam”, “Zaskakujesz mnie” to tylko dwa z nich, które na swoim koncie maja ponad milion wyświetleń w serwisie YouTube. Panowie postanowili umilić wszystkim obecnie trudny czas wydając kolejną nowość “Jak zdobyć cię mam”. Utwór romantyczny, a zarazem bardzo taneczny i energiczny.

Mimo, że Calibra wydał ten numer w wersji audio piosenka pnie się na szczyt. Być może panowie zdecydują się po zniesieniu obostrzeń nagrać klipa – fajnie by było. Jednak warte uwagi jest to, że słuchaczom nie przeszkadza jego brak, a ilość wyświetleń przekroczyła 50 tys. Brawo panowie, a wy posłuchajcie razem z nami kolejnej produkcji Calibra

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *