Zespół Jurad zakończył zdjęcia do najnowszej produkcji pt. “Mąż i Żona”. Szykuje się mocno weselny numer!!!. Mamy zdjęcia

Share on facebook
Share on twitter
254
Udostępnień
1.2k
Wyświetleń

Czyżby szykował się nowy hit każdego wesela? A może będzie to idealna piosenka na pierwszy taniec? Przekonamy sie juz niebawem.

Zespół Jurad powstał w 2008 roku w Szamotułach. Jego założycielem jest lider zespołu Radek.
W lipcu 2015 r. na rynku ukazała się debiutancka płyta zespołu. „Dominika”, „Mieć ciebie” czy „Śliczna jesteś” to utwory, które niejednokrotnie słyszeliście na koncertach zespołu.

Przyszła kolej na następną nowość. Tym razem chłopaki postawili na utwór o charakterze weselnym. Przecież Disco polo to ostatnio dość popularny rodzaj polskiej muzyki. Jako lider gatunków muzycznych króluje przede wszystkim na weselach. Piosenki diso polo idealnie pasują do tańcadlatego sprawdzą się na niemal na każdej tego typu imprezie. Taki właśnie był zamysł Radka i Rafała, który jest pomysłodawcą tekstu najnowszej piosenki pt. “Mąż i Żona”. Jak sami mówią będzie to utwór mocno weselny. Za realizację zdjęć do teledysku odpowiada firma Faster Media, znana ze swojego profesjonalizmu i nieszablonowych pomysłów.

czy najnowsza propozycja zespołu Jurad ma szansę zostać hitem tegorocznych wesel? Przekonamy się już niebawem, a tymczasem przypomnijmy sobie ostatnią propozycję zespołu.

Zobacz również Etna przerywa milczenie. Kobiety w branży disco polo wcale nie maja łatwo

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *