Zespół Top One znalazł sposób na nudę. Każdy może wystąpić w klipie zespołu!!! To jedyna taka szansa

Share on facebook
Share on twitter
13
Udostępnień
256
Wyświetleń

Sposób na przetrwanie kwarantanny i możliwość wystąpienia w klipie zespołu Top One.

Zespół Top One powstał w 1989 roku. Przez kilka lat skład zespołu ulegał zmianie obecnie tworzą go Paweł Kucharski, Dariusz Zwierzchowski oraz Emil Jeleń. Pierwszym prawdziwym przebojem grupy stała się piosenka “Ciao Italia”. Za jej sprawą Top One zaczął stawać się popularny. W 1992 roku wystąpił na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, który odbił się echem w branży muzycznej.
Wielu ludzi z kręgów Disco Polo twierdzi, że tak naprawdę rozgłos przyniosła im kaseta z piosenką “Biały miś”, a właściwie przeróbka znanego utworu śpiewanego przez wszystkich przy ogniskach. Właśnie wtedy zespół wkroczył w najlepszy dla swojej kariery czas. Koncertował w kraju i za granicą, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Australii, Grecji, Gruzji.

Niestety w obecnym czasie zespoły maja utrudnioną sytuację co do kręcenie teledysków. Zespół Top One wpadł więc na pomysł by to właśnie fani przyczynili się do jego powstania. W jaki sposób zaraz wam wszystko opiszemy.

“Rozpoczynamy więc cykl: KRĘCIMY KLIP Z TOP-ONE ! Zamierzamy systematycznie prezentować Wam nasze najnowsze utwory, do których sami możecie nagrać swoje
prywatne video. Prześlijcie je nam , a my spośród wybranych filmów postaramy się montować klipy (Lyrics Video) z Waszym udziałem, które będziecie mogli później oglądać na naszym kanale YT.
Mogą to być różnego rodzaju filmiki (w jak najlepszej jakości, mile widziana jakość HD) – możecie tańczyć, śpiewać, wygłupiać się albo wszystko naraz i co tylko Wam przyjdzie do głowy (bez ograniczeń wiekowych). Materiały możecie przesyłać w każdy dostępny Wam sposób ! (np. link do pobrania, mail, Wetransfer itp.
na email: topone.studio1@gmail.com. Otwieramy cykl zupełnie premierowym fragmentem utworu – “Tamte Chwile To Ty” !”

Jak widzicie nie jest to nic trudnego, a da wam okazję na udział w klipie jednego z najbardziej znanych zespołów. Po montażu video z Waszym udziałem będziecie mogli obejrzeć i wysłuchać utwór w całości. Tymczasem zobaczcie zwiastun “Tamte Chwile To Ty”

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *