Zmiany personalne w znanym zespole disco polo. Fani zaskoczeni

Share on facebook
Share on twitter
25
Udostępnień
373
Wyświetleń

Chodź zmiany w zespołach disco polo zdarzają się dość rzadko niekiedy nie da się ich uniknąć. Po wielu miesiącach współpracy jeden z artystów postanowił odejść z zespołu!

Zespół Megustar to jeden z rozpoznawalnych zespołów w świecie disco polo. Gdy w 2015 roku pierwszy raz zadebiutowali utworem “Malowane usta”, nikt nawet nie pomyślał, że ich popularność tak szybko wzrośnie. Ich utwory zawsze różniły się od tych typowo disco polowych. Ich twórczość sprowadza się do mocnego rytmu i urokliwych tekstów.

Megustar to trio, które od początku świetnie się dogadywało. Sławek, który odpowiada za komponowanie piosenek, Patryk wirtuoz gitary i Robert, który jako główny wokalista, swym unikatowym głosem czarował wszystkich. Jednak z przyczyn osobistych to właśnie Robert odchodzi z zespołu, taką informacje opublikował niedawno zespół Megustar na portalu społecznościowym.

Siemanko!Kochani, pragniemy poinformować, że nastąpiły zmiany w składzie Naszego zespołu. Jeden z członków zespołu…

Opublikowany przez MeGustar Wtorek, 11 lutego 2020
źródło zdjęć Megustar

Jak widać nie trzeba się martwić, że zespół przestanie istnieć. Wg informacji podanych przez chłopaków od teraz nowym głosem i głównym wokalistą będzie Mateusz “Mati”. Tym samym gwarantując nam mocne uderzenie oraz wiele nowości i niespodzianek!

Trzymamy kciuki za Mateusza, na pewno poradzi sobie jako nowy wokalista. To dla niego też pewnie nie mały stres zastąpić poprzedniego wokalistę. Czekamy więc na nowości.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *