Znamy datę premiery “Szalonej Blondynki”

Share on facebook
Share on twitter
0
Udostępnień
16
Wyświetleń

Zespoły Boys oraz Bayer Full to niekwestiowane gwiazdy muzyki disco polo. Nic dziwnego zatem, że ich wspólna produkcja budzi duże zainteresowanie wśród słuchaczy.

a

Wokaliśći zaprezentowali widzom swój utwór, a wydarzyło się to podczas sierpniowego Festiwalu Muzyki Tanecznej odbywającego się wówczas w Kielcach. W tym czasie w sieci pojawiło się krótki bo trwające jedynie minutę i 22 sekundy, nagranie z demem piosenki.

Ostatnimi czasy Marcin i Sławek poinformowali poprzez swoje media społecznościowe o tym, że zaczynają pracę nad teledyskiem do swojej wspólnej produkcji. Zdjęcia do klipu odbywały się 2 października.

a

Jak widać na załączonych obrazkach klip jak i piosenka będą utrzymane w klimacie lat 90-ch. Oficjalnie możemy poinformować, że premiera odbędzie się w czwartek 17 października o godzinie 10:00 na oficjalnym kanale wydawnictwa Green Star. Natomiast w telewizji klip po raz pierwszy zostanie zaprezentowany w piątek 18 października o godzinie 17:15 w programie Disco Studio jak i w innych stacjach muzycznych.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *