Znane gwiazdy disco polo połączyły siły

Share on facebook
Share on twitter
0
Udostępnień
6
Wyświetleń

Znane gwiazdy muzyki disco polo połączyły siły. O kim mowa to Adam Chrola i Magdalena Niewińska.

Adam Chrola to jak sami wiecie klasa sama w sobie. Wcześniej występowała z zespołem AdamBand lecz od 2009 roku kiedy to miała miejsce premiera utworu “Drogi mój teściu” gra pod swoim imieniem i nazwiskiem. Koncertuje nie tylko w kraju ale także za granicami naszego państwa. Jego piosenki zna chyba każdy “Moja słodka Weroniko”, “Ty o tym wiesz”, “Głupi los”. Są to romantyczne propozycje do jakich przyzwyczaił nas wokalista.

Magdalena Niewińska to charakterna wokalistka z niezłym pazurem. Prawdziwy wulkan energii o czym nie raz przekonała nas w swoich piosenkach czy występach scenicznych. Zadebiutowała singlem “Mężu drogi mój”, który od razu przypadł do gustu fanom muzyki disco polo. Niedawno Magda na parę miesięcy zniknęła ze sceny poświęcając się macierzyństwu. Powróciła z wielkim przytupem wypuszczając na rynek muzyczny hit “Jednorazowy”.

Tym razem wokaliści postanowili stworzyć wspólny projekt i tak powstał numer “Jesteś dla mnie wszystkim”. Ta bardzo romantyczna kompozycja i tekst o miłości sprawia, że utwór od razu chwyta za serce nie jednego z was. Wszystko to dopełniają idealnie pasujące i współgrające ze sobą głosy gwiazd.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *