Zniewalająco sentymentalna nowość od Fishera

Share on facebook
Share on twitter
0
Udostępnień
21
Wyświetleń

“Potrzebuję Cię” tak brzmi najnowszy utwór Fishera. Wokalista mimo iż słynie z nietypowych produkcji i tym razem zaskoczył fanów muzyki disco polo.

Piotr Stawowczyk założyciel i wokalista zespołu Fisher, z muzyką związany jest już bardzo długo. Grupa wróciła, po kilku latach nieobecności na rynku disco polo, kiedy to realizowała się w klimacie pop rock. Współpracował z wieloma gwiazdami. Twórca przebojów “Urodziłem się”, “Jesteś moim aniołem” na swoim koncie ma również kilka duetów między innymi z zespołem Quest “Jedno wiem” czy zespołem Mejk “Bo to miłość”, który ma przeszło 40 mln wyświetleń w serwisie YouTube.

Wielki comeback gwiazdy okazał się strzałem w dziesiątkę. Każda kolejna produkcja przynosi mu miliony. “Potrzebuje Cię” to romantyczna propozycja napisana prosto z serca. Aranżacja utrzymana w klimacie disco polo z elementami rock’a i pop’u stworzona przez Arkadiusza Jasionowicza, z którym Fisher wciąż współpracuje.

Od dziś możemy możemy usłyszeć piosenkę w Radio Wawa. Czy zajmie ona pierwsze miejsce na listach przebojów. Przekonamy się niebawem.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *